Reference

Reference
sanace a izolace zdiva
řetězovou pilou

Sanace a izolace zdiva řetězovou pilou (sanace je možná také s pomocí diamantové pily) provádíme postupným podřezáváním zdiva. V místě podřezávání zdiva se nejprve zbavíme omítky, zdivo podřežeme a…

Reference
sanace a izolace zdiva
diamantovou lanovou pilou

Pokud se tedy potřebujete zbavit vlhkosti u smíšeného zdiva jakékoli šíře se 100% účinkem, je sanace a izolace zdiva diamantovou pilou jedinou možnou metodou. Sanace probíhá tak, že během podřezávání zdiva diamantovým…

Reference
svislé a plošné
izolace

Svislou izolaci provádíme odkopem zeminy a následně očištěním obnaženého obvodového zdiva. Na zdivo poté aplikujeme hydroizolační fólii a nesavou geotextilii. Následně vytvoříme odvodňovací drenáž, zasypeme výkop…

Reakce našich
zákazníků

Co o nás řekli zákazníci, u kterých jsme měli možnost provádět naše práce? Přečtěte si několik referencí.

Řekli o nás!

Mám potřebu KLADNĚ OHODNOTIT firmu Degola, protože si to ZASLOUŽÍ!!
Je na ně 100% spolehnutí-jak jsme se domluvili, tak vše dodrželi. Přijeli vždy včas. Když nastali nějaké trable, vše jsme spolu konzultovali a udělali dle mých představ. Pánové byli sympatičtí. Kdyby byla taková domluva se všemi lidmi - hned by byl svět jednodušší...
Za mě: firmu Degola DOPORUČUJI!!
Dobrý den pane Hlušička.
Opravdu jsme spokojeni !!!
Jak jsem vám povídala - pánové příjemní, s vámi se všemi se dalo domluvit. Když přišli nějaké trable, pánové navrhnuli řešení a mně se líbilo..  Nakonec vše po sobě uklidili a i pejska nám pustili na dvorek 🐕🐕
Výše napsanou recenzi si zasloužíte 🙂
Ať se firme Degola daří 🙂 🖐

J. R.

Firma DEGOLA u nás doma provedla od začátku do konce profesionální práci. Od rychlé reakce na moji poptávku, po nacenění a následné práce na domě. Chlapi, kteří práce prováděli byli ochotní a profesionální. Všechno proběhlo podle domluvy. Teď se už těším, až budou provedené práce vidět časem na už suchém domě. 🙂

Díky LJ 

L. Jílková

A tímto bych Vám chtěl poděkovat za vstřícnost, rychlost, preciznost a přátelské jednání.

Co se týče vyhotovené práce absolutní spokojenost. Ještě bych chtěl podotknout že vás budu doporučovat všem známým a kde bude potřeba.

Stehlík, Děčín

Byla jsem, pane Černíne, spokojena nadmíru, naprosto profesionální přístup... Kluci jsou opravdu velcí dříči, je to těžká a špinavá práce.

Mějte se hezky - kudy budu chodit, tudy budu chválit. 

Pavla Kolečkářová, Sádek

Děkujeme firmě DEGOLA, že nás zbavila vlhkých zdí. Firma je profesionální po všech stránkách, tak jak si poctivou českou firmu představujeme. Výborná komunikace, pracovití kluci, kteří by se sice mohli zdát někomu mladí, ale byli velice odborní, samostatní a slušní.

Ještě jednou děkujeme za výbornou spolupráci! 

Madejovi - Třebíč

Chtěla bych vyjádřit velký dík firmě Degola s. r. o. za podřezání synova bytu! Velice milé a vstřicné jednání s panem Hlušičkou, který vše co slíbil také dodržel a splnil?Chlapci, kteří na práci přijeli, byli také moc slušní, ale hlavně pracovití ( byli schopni pracovat při umělém světle v prosinci do 20 hodin!), nevadil jim mráz, pracovali celý den a vše za 3 dny bez problémů zvládli?Klobouk dolů! Je znát, že to jsou zkušení odborníci a že si zákazníků váží! Nic pro ně nebyl problém! Tuto firmu vřele všem doporučuji!!! 

Tomanová H. , Bělá p. B.

Dobrý den pane Černíne,
Vám děkujeme za rychlé a vstřícné jednání a panu Tauerovi s kolegou Karlem za bezproblémově odvedenou práci v neuvěřitelně krátké době dvou dnů, a to na celý domek.
Degolu můžeme jen a jen doporučit. 

Adéla a Tomáš K. - Stehelčeves

Rád bych tímto poděkoval firmě Degola s. r. o. za výborně odvedenou práci. Jednání pana Hlušičky a Černína bylo naprosto seriózní a profesionální. Jeden den jsme objekt obhlédli a druhý den se chlapi pustili do práce. Během pár dnů, kdy pracovali od rána až do pozdního večera, nám dům podřezali, spáry zapravili a nakonec si po sobě vše důkladně uklidili. Za mě maximální spokojenost.

Baláž Daniel - Bravantice

Děkuji moc všem pracovníkům společnosti Degola s. r. o. Ihned při prvním jednáním s panem Černínem jsem byl velmi spokojen. Vše proběhlo hladce a dle předem daných termínů. Pracovníci spol. Degola s. r. o. odvedli velmi precizní a dobře odvedenou práci. Podříznutí zdiva bylo provedeno bez jakýchkoliv problémů. Aby vše splnili včas, pracovali až do 21:30hod., čemuž jsem až nemohl uvěřit. Mohu všem pouze doporučit. Ať se vše daří a více takových společností a zaměstnanců.

Martin Betlach

Dobrý den, pane Hlušičko,
chtěla jsem Vám poděkovat za podřezání domu. Spolupráce s Vámi osobně a vašimi spolupracovníky je skvělá. Vše na čem se domluvíte platí. Termíny, rychlé, čisté provedení, následný úklid po sobě. Rozhodně je to pořádná dřina a ne vždy to jde jak po másle. Ještě jednou děkuji.

M.Kuraková

Dobrý den,
rád bych Vám a Vašim zaměstnancům poděkoval za velmi rychle a dobře provedenou práci. S chlapy byla perfektní domluva, oba dny přijeli na čas a i přes problémy si se vším poradili. Vše vyřešeno k mé spokojenosti za rozumnou cenu. Což dnes u většiny firem není pravidlem. Ještě jednou díky.

p. Strejček, M. Třebová

Děkujeme firmě DEGOLA za výborně odvedenou práci při podřezávání našeho domu. Skvělí hoši, vstřícné a rychlé jednání a provedení zakázky a také lepší cenová nabídka ve srovnání s konkurencí. Než se jiné oslovené firmy ozvaly s cenovou nabídkou, tak my jsme s DEGOLOU měli podříznuto. Velký dík patří také panu Hlušičkovi, který vše bezvadně organizoval.
Ještě jednou MOC DĚKUJEME!

Hana Kuklová

Působnost

Naše party jezdí
po celé republice!

Rádi přijedeme i k vám.

Rychlé dotazy

Vážení zákazníci, v této části se můžete pomocí jednoduchého formuláře dotázat na cokoliv, co by vás zajímalo. Včetně možnosti provést nezávaznou objednávku našich služeb. Sekce není online, ale odpověď na vaše otázky vám bude zodpovězena vždy nejpozději do druhého dne.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz/poptávku.