Reakce našich zákazníků

J. R.

Mám potřebu KLADNĚ OHODNOTIT firmu Degola, protože si to ZASLOUŽÍ!!
Je na ně 100% spolehnutí-jak jsme se domluvili, tak vše dodrželi. Přijeli vždy včas. Když nastali nějaké trable, vše jsme spolu konzultovali a udělali dle mých představ. Pánové byli sympatičtí. Kdyby byla taková domluva se všemi lidmi - hned by byl svět jednodušší...
Za mě: firmu Degola DOPORUČUJI!!
Dobrý den pane Hlušička.
Opravdu jsme spokojeni !!!
Jak jsem vám povídala - pánové příjemní, s vámi se všemi se dalo domluvit. Když přišli nějaké trable, pánové navrhnuli řešení a mně se líbilo..  Nakonec vše po sobě uklidili a i pejska nám pustili na dvorek 🐕🐕
Výše napsanou recenzi si zasloužíte 🙂
Ať se firme Degola daří 🙂 🖐

L. Jílková

Firma DEGOLA u nás doma provedla od začátku do konce profesionální práci. Od rychlé reakce na moji poptávku, po nacenění a následné práce na domě. Chlapi, kteří práce prováděli byli ochotní a profesionální. Všechno proběhlo podle domluvy. Teď se už těším, až budou provedené práce vidět časem na už suchém domě. 🙂

Díky LJ 

Stehlík, Děčín

A tímto bych Vám chtěl poděkovat za vstřícnost, rychlost, preciznost a přátelské jednání.

Co se týče vyhotovené práce absolutní spokojenost. Ještě bych chtěl podotknout že vás budu doporučovat všem známým a kde bude potřeba.

Pavla Kolečkářová, Sádek

Byla jsem, pane Černíne, spokojena nadmíru, naprosto profesionální přístup... Kluci jsou opravdu velcí dříči, je to těžká a špinavá práce.

Mějte se hezky - kudy budu chodit, tudy budu chválit. 

Madejovi - Třebíč

Děkujeme firmě DEGOLA, že nás zbavila vlhkých zdí. Firma je profesionální po všech stránkách, tak jak si poctivou českou firmu představujeme. Výborná komunikace, pracovití kluci, kteří by se sice mohli zdát někomu mladí, ale byli velice odborní, samostatní a slušní.

Ještě jednou děkujeme za výbornou spolupráci! 

Tomanová H. , Bělá p. B.

Chtěla bych vyjádřit velký dík firmě Degola s. r. o. za podřezání synova bytu! Velice milé a vstřicné jednání s panem Hlušičkou, který vše co slíbil také dodržel a splnil?Chlapci, kteří na práci přijeli, byli také moc slušní, ale hlavně pracovití ( byli schopni pracovat při umělém světle v prosinci do 20 hodin!), nevadil jim mráz, pracovali celý den a vše za 3 dny bez problémů zvládli?Klobouk dolů! Je znát, že to jsou zkušení odborníci a že si zákazníků váží! Nic pro ně nebyl problém! Tuto firmu vřele všem doporučuji!!! 

Adéla a Tomáš K. - Stehelčeves

Dobrý den pane Černíne,
Vám děkujeme za rychlé a vstřícné jednání a panu Tauerovi s kolegou Karlem za bezproblémově odvedenou práci v neuvěřitelně krátké době dvou dnů, a to na celý domek.
Degolu můžeme jen a jen doporučit. 

Baláž Daniel - Bravantice

Rád bych tímto poděkoval firmě Degola s. r. o. za výborně odvedenou práci. Jednání pana Hlušičky a Černína bylo naprosto seriózní a profesionální. Jeden den jsme objekt obhlédli a druhý den se chlapi pustili do práce. Během pár dnů, kdy pracovali od rána až do pozdního večera, nám dům podřezali, spáry zapravili a nakonec si po sobě vše důkladně uklidili. Za mě maximální spokojenost.

Martin Betlach

Děkuji moc všem pracovníkům společnosti Degola s. r. o. Ihned při prvním jednáním s panem Černínem jsem byl velmi spokojen. Vše proběhlo hladce a dle předem daných termínů. Pracovníci spol. Degola s. r. o. odvedli velmi precizní a dobře odvedenou práci. Podříznutí zdiva bylo provedeno bez jakýchkoliv problémů. Aby vše splnili včas, pracovali až do 21:30hod., čemuž jsem až nemohl uvěřit. Mohu všem pouze doporučit. Ať se vše daří a více takových společností a zaměstnanců.

M.Kuraková

Dobrý den, pane Hlušičko,
chtěla jsem Vám poděkovat za podřezání domu. Spolupráce s Vámi osobně a vašimi spolupracovníky je skvělá. Vše na čem se domluvíte platí. Termíny, rychlé, čisté provedení, následný úklid po sobě. Rozhodně je to pořádná dřina a ne vždy to jde jak po másle. Ještě jednou děkuji.

p. Strejček, M. Třebová

Dobrý den,
rád bych Vám a Vašim zaměstnancům poděkoval za velmi rychle a dobře provedenou práci. S chlapy byla perfektní domluva, oba dny přijeli na čas a i přes problémy si se vším poradili. Vše vyřešeno k mé spokojenosti za rozumnou cenu. Což dnes u většiny firem není pravidlem. Ještě jednou díky.

Hana Kuklová

Děkujeme firmě DEGOLA za výborně odvedenou práci při podřezávání našeho domu. Skvělí hoši, vstřícné a rychlé jednání a provedení zakázky a také lepší cenová nabídka ve srovnání s konkurencí. Než se jiné oslovené firmy ozvaly s cenovou nabídkou, tak my jsme s DEGOLOU měli podříznuto. Velký dík patří také panu Hlušičkovi, který vše bezvadně organizoval.
Ještě jednou MOC DĚKUJEME!

David Suk - ředitel společnosti Pizza Express CZ Ltd. - Czech Republic branch, organizační složka TRUTNOV

Děkuji za kvalitně odvedenou práci. Vše bylo tak jak má být a jak bylo domluveno.

R. Čížek, Hradec Králové

Dobrý den,
udělané je to opravdu dobře, kluci si pečlivě pohráli se stávající kabeláží a pokud to porovnám s tím, jak mi dělala vaše konkurence vloni garáž, můzu si jen nadávat, že jsem vám nedal i tu. Utěšit mě může jen, že dům je rozhodně důležitější a je udělán lépe.

Hrala Josef, Řemenov

Byl jsem velmi spokojený, jak s jednáním při dojednávání zakázky, tak i s prací a chováním vašich lidí při vlastní realizaci. Práce byla odvedena rychle a dobře, pracovníci si dokázali poradit se vzniklými problémy, pracovní tempo opravdu vysoké, chování naprosto ukázkové. Pokud budeme realizovat další podobnou zakázku, tak opět s Degolou.

Ondřej Jurenka, Miletín

Děkujeme za rychle a profesionálně odvedenou práci. Za společnost de-park s. r. o.

Jakub Krátký & Anna Hypiusová

S prací společností Degola jsme byli od první chvíle spokojeni. Během první prohlídky stavby nám bylo vše do detailu vysvětleno, včetně ukázky používané izolace. Komunikace s vedením společnosti byla bezproblémová, na odpověď jsme nikdy nečekali více než pár hodin. Celková realizace proběhla bez potíží, defacto jsme o jejich práci ani nevěděli a finálním výsledkem jsme spokojeni. Cena se od začátku nijak neměnila, neobsahovala žádné skryté poplatky a vše bylo dle předchozí domluvy s vedením společnosti. Degolu můžeme jenom doporučit 10/10

p. Horní, Mariánské lázně

Touto cestou bych chtěl poděkovat firmě Degola... za super odvedenou práci, za super team. Po podřezání baráku, cca po dvou týdnech, je velice znát, že dům vysychá.
Prostě Degola je 1.

Miroslav Rásocha, místostarosta obce Proseč pod Křemešníkem

Dobrý den,
tímto bych rád poděkoval celé firmě Degola za odvedenou práci.
Podřezávali nám objekt bývalé školy v obci. Jejich celkový přístup od nabídky až po realizaci byl na velice vysoké profesionální úrovni. Kéž by bylo v tomto státě takovýchto firem víc.
Ještě jednou děkuji.
 

Stanislav Masák, Dobrovice u Mladé Boleslavi

Až zas budete poslouchat, že dnešní mladí neumí vzít za práci, tak tomu nevěřte. Tihle maníci makat umí, práci v pořádku odvedli, v půl třetí ve čtvrtek odpoledne balili po dvoudenní práci u mě fidlátka, slušně se rozloučili a mířili ještě někam za Prahu na další kšeft (a to operují z Východních Čech). Bylo mi jich v tom vedru docela líto.
Avizovanou cenu za dílo firma dodržela, nenastřelili si nic nad rámec toho co mi slíbili. Měl jsem radost, že takoví "utřinosové" fungují jako nezpochybnitelní profícíci.
U mě za jedna. 

Působnost

Naše party jezdí
po celé republice!

Rádi přijedeme i k vám.

Rychlé dotazy

Vážení zákazníci, v této části se můžete pomocí jednoduchého formuláře dotázat na cokoliv, co by vás zajímalo. Včetně možnosti provést nezávaznou objednávku našich služeb. Sekce není online, ale odpověď na vaše otázky vám bude zodpovězena vždy nejpozději do druhého dne.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz/poptávku.