Podívejte se na naše výsledky práce!

Nevíte zda se rozhodnout pro nás?

Reakce našich zákazníků

Vážený pane Hlušičko,
dovolte abych poděkoval Vám i pracovníkům vaší firmy DEGOLA, s. r. o. za profesionálně odvedenou práci při izolaci na mém RD v Nerudově ulici, v obci Řevnice. Práce probíhaly v termínu 22. až 24. 5. 2017.

S pozdravem, Ing. Ladislav Janda

Velice rád se připojuji mezi zákazníky, kteří na firmu Degola, s. r. o. nešetří chválou. Od prvního setkání se zástupcem firmy a jeho prezentace prací a cenové nabídky jsem byl spokojený. Následné provedení prací přesně tak jak bylo dohodnuto a s výsledkem jsem opět spokojený. Spokojený jsem i s výslednou cenou za dílo. Závěrem musím vyslovit chválu na zástupce firmy, odborné pracovníky i kvalitu odvedené práce. Děkuji a určitě budu firmu Degola, s. r. o. doporučovat!

Dušan Mihalovič, Česká Třebová

Pokud by jste někdo potřebovali podřezat zdivo, byl jsem velmi spokojený s firmou DEGOLA. Výborná a vstřícná domluva jak s majitelem firmy, tak s řemeslníkama, dobře odvedená práce a lepší ceny, než u velkých firem..

Jiří Hipský, Česká Třebová

a já to mohu jedině potvrdit že to je opravdu dobrá firma a spolehlivá mám snima taky moc dobrou skušenost a rád na ně zpomýnám zrovna tet taky dělaj u naší firmy a moc rád sem je vyděl všem je doporučuji

Jiří Kadlec, Bystřice

Jo dřív jsem byl proti podř.baráku a nějak jsem to neřešil,ale před 3roky jsme začaly rekonstrukci baráčku a pulka baraku byla dost mokrá a byla na sever ikdyž jsem to před 6lety obkopal a zasypal drenážku.Dnes už si to nedokážu představit a litoval bych,kdybych to nedal podříznou od kluků z DEGOLI.Z nejvlhčí smradlavý a plesnivý místnosti to je voňavý utulní dětský pokojíček!!!

Děkuji
Luboš Kaplan, Podlesí

Též se připojuji a mohu potvrdit, že firma Degola je opravdu spolehlivá,což se moc nevidí a cenově dostupná pro každého. Tato firma mi několikrát podřezávala dům a určitě ji v budoucnu zase oslovím. Max spokojenost!

Otakar Tymyk, Hradec Králové

Dobrý den,
děkuji za perfektní přístup, organizaci a rychlou realizaci! Rovněž chválím profesionální práci Vašich zaměstnanců, kterým tímto děkuji!! Vše proběhlo v pořádku a mohu Vaši firmu jen vřele doporučit ostatním!! Nevylučuji spolupráci i do budoucna!!

Ještě jednou děkuji a s pozdravem

Bc. Miloslav S., Vrchlabí

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat Vaší firmě za profesionálně provedenou práci.
S cenovou nabídkou i konečnou cenou jsme spokojeni a Vaši firmu určitě budeme doporučovat případným zájemcům.

S přátelským pozdravem

Pavel P., Rovečné

Dobrý den,
děkuji za provedenou práci Vašimi pracovníky. Práce probíhala bez problémů a poměrně rychle. Práce byla odvedena podle našich představ. Cenová relace byla v původní navržené výši.

Ještě jednou děkujeme.

Ing. Karel H., Žďár n. S.

Dobrý den, moc Vám děkuji za nabídku a cenou kalkulaci dle obhlídky nemovitosti Desná. Byla bych ráda, kdyby tuto práci provedla právě Vaše firma, slyšela jsem na Vás samé dobré reference, konkrétně na kvalitu provedení prací a solidnost, poslední od souseda na Desné minulý týden, kde Vaši zaměstnanci pracovali.

Děkuji a jsem s pozdravem

Blanka F., Desná

Dobrý den, omdlévám, ne samozřejmě to bylo potřeba a Vy jste odvedli super práci, jediný, kdo se tvářil jinak, byl náš domeček, který takto mlžil a nalákal nás jen na pilku. Byli jsme spokojeni. Vše co jsme si domluvili, tak opravdu bylo, takže ještě jednou děkujeme. Jak budu mít další zakázku, hned se na Vás obrátím.

S pozdravem

Žaneta U., Kolín

Hezký večer,
všechno proběhlo v pořádku, jen bylo zdržení kvůli přeříznutému kabelu, ale hezky se to zvládlo. Manžel říkal, že se tam nejdřív snažili dát to levnější, ale nešlo to. Fakturu jsem přeposlala manželovi a ten to co nevidět zaplatí.

Děkujeme za vše, a my se pak ozveme i kvůli zbytku domu. Mějte se moc hezky a hodně pracovních i soukromých úspěchů.

Petra H., Košátky

Dobrý den,
s prací jsme moc spokojeni, kluci byli pečliví a vypořádali se i s našim ne moc rovným domečkem. Naši pejsci byli taky v pohodě, čehož jsem se bála, že budou na kluky štěkat, ale skamarádili se v pohodě. Děkuji moc, snad už jsme vyhráli boj s plísní, stěny nyní pěkně schnou.

Prima den

Katka D., Bečváry

Dobrý den,
děkuji Vám za zaslání nabídky na podřezávání zdiva a profesionální přístup. Chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat, poskytnu na vás kladně reference.

S pozdravem

Michal V., Choceň

Dobrý den,
chtěl bych Vám poděkovat za perfektní přístup a domluvu. Pokud bude příležitost, určitě Vás doporučím. Mějte se pěkně.

S pozdravem

Ing. Jaromír K., Doubravice n. Sv.

Dobré ráno,
práce proběhly k mé plné spokojenosti. Fakturovaná částka je také OK.

S pozdravem

Ing. Jaroslav K. Mohelnice

Dobrý den,

dnes jsem vám zaplatil fakturu. S vaší firmou jsem velmi spokojen, řemeslníci byli perfektní.
Ještě jednou děkuji s pozdravem

Jiří John

Dobrý den,

Práce byly provedeny bez problému. Děkuji Vám i Vašim kolegům. S důvěrou se na Vás obrátím při realizaci další fáze v budoucnosti.
Děkuji. S pozdravem a přáním pěkného dne

Jan Mencl

Dobrý den, 

S firmou jsem byla velmi spokojená. Velice profesionální přístup, práce byla odvedena v termínu a v pořádku.
Děkuji

Jindra Machková

Dobrý den, pane Hlušičko, 

minulý týden jsme uhradili vaši fakturu za podřezání zdiva ve Smiřicích. S přístupem a službami vaší firmy jsme byli velmi spokojeni a vaše služby budeme určitě ve svém okolí doporučovat.
Děkujeme a přejeme hodně úspěchů v podnikání.
S přáním pěkného dne

Knajflovi, Trutnov

Vážený pane Hlušičko, 

Dovolte mi abychom vám a vašemu teamu poděkovali za realizaci provedení izolace domu v obci Kšely u Českého Brodu. Vše proběhlo k naší spokojenosti  a to jak se zahájením termínu prací tak i s jeho dokončením. Byl jsem mile překvapen profesionálním přístupem vašich zaměstnanců, kteří i přes drobnou nepřízeň počasí prováděli podřezávání domu a instalaci izolace. Vaši společnost jsme zvolili na základě  vynikajících referencí z již realizovaných prací zde na okrese Kolín a vyplatilo se. Dovolím si říct, že jste jednička na trhu v poměru výkon, cena, použitá technologie. Také vám přeji mnoho další metrů k řezu.
PS: vyřiďte ještě jednou náš velký díky těm dvěma borcům.
S pozdravem Martin 

Martin Polák, Kšely

Hezký den, 

přidávám se ke spokojeným zákazníkům firmy Degola a tímto jí velmi děkuji za odvedení kvalitní práce na naší chalupě. Díky také za velkou profesionalitu, vstřícné, příjemné jednání, flexibilitu i spolehlivost. Všem, kdo se chystá sanovat a izolovat vlhké zdivo, tuto společnost doporučuji.

Ludmila Auerová, Kutná Hora

Napište nám - sanace a izolace vlhkého zdiva

Zde nám můžete zaslat zprávu nebo dotaz

Naše realizace

Copyright © 2018 Degola s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Stránky vytvořilo: Pixel Design | CMS Pixel Admin | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice

Degolátoři hledají nové posily
zodpovědné a spolehlivé chlapy.

Chceš pracovat v Degole?
Mrkni na volné pozice.

Volná místa