Podívejte se na naše výsledky práce!

Nevíte zda se rozhodnout pro nás?

Sanace a izolace zdiva řetězovou pilou

Sanace a izolace zdiva řetězovou pilou (sanace je možná také s pomocí diamantové pily) provádíme postupným podřezáváním zdiva. V místě podřezávání zdiva se nejprve zbavíme omítky, zdivo podřežeme a do proříznuté spáry vložíme novou hydroizolaci (např. hydroizolační fólii nebo sklolaminátovou izolaci), která zabrání pronikání vlhkosti. Zdivo následně zajistíme zatlučením statických klínů a proříznutou spáru nakonec tlakově zacementujeme. Tento způsob sanace vlhkého zdiva je vysoce účinný, protože zajišťuje fyzické oddělení zdiva od spodní zástavby, čímž zabraňuje pronikání vlhkosti do zdiva. Výhodou je také relativně rychlé provedení sanace a dlouhá životnost použité hydroizolace. Máte-li zájem o více informací nebo nezávaznou cenovou kalkulaci sanace zdiva řetězovou pilou, ozvěte se nám. Za výhodné ceny vám provedeme sanaci a izolaci zdiva na území celé ČR v precizním provedení a se 100% účinností.

Vybrané ukázky z realizace sanace a izolace zdiva řetězovou pilou

Reakce našich zákazníků

 • Vážený pane Hlušičko,
  dovolte abych poděkoval Vám i pracovníkům vaší firmy DEGOLA, s. r. o. za profesionálně odvedenou práci při izolaci na mém RD v Nerudově ulici, v obci Řevnice. Práce probíhaly v termínu 22. až 24. 5. 2017.

  S pozdravem, Ing. Ladislav Janda

 • Velice rád se připojuji mezi zákazníky, kteří na firmu Degola, s. r. o. nešetří chválou. Od prvního setkání se zástupcem firmy a jeho prezentace prací a cenové nabídky jsem byl spokojený. Následné provedení prací přesně tak jak bylo dohodnuto a s výsledkem jsem opět spokojený. Spokojený jsem i s výslednou cenou za dílo. Závěrem musím vyslovit chválu na zástupce firmy, odborné pracovníky i kvalitu odvedené práce. Děkuji a určitě budu firmu Degola, s. r. o. doporučovat!

  Dušan Mihalovič, Česká Třebová

 • Pokud by jste někdo potřebovali podřezat zdivo, byl jsem velmi spokojený s firmou DEGOLA. Výborná a vstřícná domluva jak s majitelem firmy, tak s řemeslníkama, dobře odvedená práce a lepší ceny, než u velkých firem..

  Jiří Hipský, Česká Třebová

 • a já to mohu jedině potvrdit že to je opravdu dobrá firma a spolehlivá mám snima taky moc dobrou skušenost a rád na ně zpomýnám zrovna tet taky dělaj u naší firmy a moc rád sem je vyděl všem je doporučuji

  Jiří Kadlec, Bystřice

 • Jo dřív jsem byl proti podř.baráku a nějak jsem to neřešil,ale před 3roky jsme začaly rekonstrukci baráčku a pulka baraku byla dost mokrá a byla na sever ikdyž jsem to před 6lety obkopal a zasypal drenážku.Dnes už si to nedokážu představit a litoval bych,kdybych to nedal podříznou od kluků z DEGOLI.Z nejvlhčí smradlavý a plesnivý místnosti to je voňavý utulní dětský pokojíček!!!

  Děkuji
  Luboš Kaplan, Podlesí

 • Též se připojuji a mohu potvrdit, že firma Degola je opravdu spolehlivá,což se moc nevidí a cenově dostupná pro každého. Tato firma mi několikrát podřezávala dům a určitě ji v budoucnu zase oslovím. Max spokojenost!

  Otakar Tymyk, Hradec Králové

 • Dobrý den,
  děkuji za perfektní přístup, organizaci a rychlou realizaci! Rovněž chválím profesionální práci Vašich zaměstnanců, kterým tímto děkuji!! Vše proběhlo v pořádku a mohu Vaši firmu jen vřele doporučit ostatním!! Nevylučuji spolupráci i do budoucna!!

  Ještě jednou děkuji a s pozdravem

  Bc. Miloslav S., Vrchlabí

 • Dobrý den,
  chtěl bych poděkovat Vaší firmě za profesionálně provedenou práci.
  S cenovou nabídkou i konečnou cenou jsme spokojeni a Vaši firmu určitě budeme doporučovat případným zájemcům.

  S přátelským pozdravem

  Pavel P., Rovečné

 • Dobrý den,
  děkuji za provedenou práci Vašimi pracovníky. Práce probíhala bez problémů a poměrně rychle. Práce byla odvedena podle našich představ. Cenová relace byla v původní navržené výši.

  Ještě jednou děkujeme.

  Ing. Karel H., Žďár n. S.

 • Dobrý den, moc Vám děkuji za nabídku a cenou kalkulaci dle obhlídky nemovitosti Desná. Byla bych ráda, kdyby tuto práci provedla právě Vaše firma, slyšela jsem na Vás samé dobré reference, konkrétně na kvalitu provedení prací a solidnost, poslední od souseda na Desné minulý týden, kde Vaši zaměstnanci pracovali.

  Děkuji a jsem s pozdravem

  Blanka F., Desná

 • Dobrý den, omdlévám, ne samozřejmě to bylo potřeba a Vy jste odvedli super práci, jediný, kdo se tvářil jinak, byl náš domeček, který takto mlžil a nalákal nás jen na pilku. Byli jsme spokojeni. Vše co jsme si domluvili, tak opravdu bylo, takže ještě jednou děkujeme. Jak budu mít další zakázku, hned se na Vás obrátím.

  S pozdravem

  Žaneta U., Kolín

 • Hezký večer,
  všechno proběhlo v pořádku, jen bylo zdržení kvůli přeříznutému kabelu, ale hezky se to zvládlo. Manžel říkal, že se tam nejdřív snažili dát to levnější, ale nešlo to. Fakturu jsem přeposlala manželovi a ten to co nevidět zaplatí.

  Děkujeme za vše, a my se pak ozveme i kvůli zbytku domu. Mějte se moc hezky a hodně pracovních i soukromých úspěchů.

  Petra H., Košátky

 • Dobrý den,
  s prací jsme moc spokojeni, kluci byli pečliví a vypořádali se i s našim ne moc rovným domečkem. Naši pejsci byli taky v pohodě, čehož jsem se bála, že budou na kluky štěkat, ale skamarádili se v pohodě. Děkuji moc, snad už jsme vyhráli boj s plísní, stěny nyní pěkně schnou.

  Prima den

  Katka D., Bečváry

 • Dobrý den,
  děkuji Vám za zaslání nabídky na podřezávání zdiva a profesionální přístup. Chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat, poskytnu na vás kladně reference.

  S pozdravem

  Michal V., Choceň

 • Dobrý den,
  chtěl bych Vám poděkovat za perfektní přístup a domluvu. Pokud bude příležitost, určitě Vás doporučím. Mějte se pěkně.

  S pozdravem

  Ing. Jaromír K., Doubravice n. Sv.

 • Dobré ráno,
  práce proběhly k mé plné spokojenosti. Fakturovaná částka je také OK.

  S pozdravem

  Ing. Jaroslav K. Mohelnice

 • Dobrý den,

  dnes jsem vám zaplatil fakturu. S vaší firmou jsem velmi spokojen, řemeslníci byli perfektní.
  Ještě jednou děkuji s pozdravem

  Jiří John

 • Dobrý den,

  Práce byly provedeny bez problému. Děkuji Vám i Vašim kolegům. S důvěrou se na Vás obrátím při realizaci další fáze v budoucnosti.
  Děkuji. S pozdravem a přáním pěkného dne

  Jan Mencl

 • Dobrý den, 

  S firmou jsem byla velmi spokojená. Velice profesionální přístup, práce byla odvedena v termínu a v pořádku.
  Děkuji

  Jindra Machková

 • Dobrý den, pane Hlušičko, 

  minulý týden jsme uhradili vaši fakturu za podřezání zdiva ve Smiřicích. S přístupem a službami vaší firmy jsme byli velmi spokojeni a vaše služby budeme určitě ve svém okolí doporučovat.
  Děkujeme a přejeme hodně úspěchů v podnikání.
  S přáním pěkného dne

  Knajflovi, Trutnov

 • Vážený pane Hlušičko, 

  Dovolte mi abychom vám a vašemu teamu poděkovali za realizaci provedení izolace domu v obci Kšely u Českého Brodu. Vše proběhlo k naší spokojenosti  a to jak se zahájením termínu prací tak i s jeho dokončením. Byl jsem mile překvapen profesionálním přístupem vašich zaměstnanců, kteří i přes drobnou nepřízeň počasí prováděli podřezávání domu a instalaci izolace. Vaši společnost jsme zvolili na základě  vynikajících referencí z již realizovaných prací zde na okrese Kolín a vyplatilo se. Dovolím si říct, že jste jednička na trhu v poměru výkon, cena, použitá technologie. Také vám přeji mnoho další metrů k řezu.
  PS: vyřiďte ještě jednou náš velký díky těm dvěma borcům.
  S pozdravem Martin 

  Martin Polák, Kšely

 • Hezký den, 

  přidávám se ke spokojeným zákazníkům firmy Degola a tímto jí velmi děkuji za odvedení kvalitní práce na naší chalupě. Díky také za velkou profesionalitu, vstřícné, příjemné jednání, flexibilitu i spolehlivost. Všem, kdo se chystá sanovat a izolovat vlhké zdivo, tuto společnost doporučuji.

  Ludmila Auerová, Kutná Hora

Napište nám - sanace a izolace vlhkého zdiva

Zde nám můžete zaslat zprávu nebo dotaz

Naše realizace

Copyright © 2018 Degola s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Stránky vytvořilo: Pixel Design | CMS Pixel Admin | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice

Degolátoři hledají nové posily
zodpovědné a spolehlivé chlapy.

Chceš pracovat v Degole?
Mrkni na volné pozice.

Volná místa